Uma/Pablo

San Francisco merkezli aydınlatma stüdyosu Pablo tarafından üretilen UMA, 360 derece ışık yayılımı, sekiz saatlik pil ömrü ve kablosuz hoparlörle LED teknolojisini birleştiren bir aydınlatma feneri olarak karşımıza çıkıyor. Deri kayışı sayesinde kolay kullanım olanağı sağlayan ve taşınabilmesi çok kolay bir ürün.

indir

Ipnos/Flos

Flos aydınlatma tarafından üretilen IPNOS, minimalist bir zemin lambasıdır. İtalyan tasarımcılar Rossi Bianchi ve Nicoletta Rossi tarafından tasarlan çağdaş modern zemin lambası, LED ışık ile donatılmış ve sahip olduğu iskelet yapısı üzerinden ışık yayılımını gerçekleştiriyor. Açık hava alanlarında kullanılan lambanın siyah ve bronz renk seçenekleri mevcut.

indir (1)

 

Mr.n/Koncept

Devrimci yeni LED masa lambası Mr.n gelişmiş ışık panel teknolojisi kullanılarak tasarlanmış. Kemer şeklinde bir tasarıma sahip olana lambanın tüm dış yüzeyi, aktif olarak çalışıyor. Kemer’in altında bulunan açma/kapama tuşu tasarımın görselliğini bozmamak için gizlenmiş.

indir (2)

 

FollowMe/Marset

Taşınabilir ve şarj edilebilen FolowMe bir masa lambasıdır. Kompakt ve küçük bir tasarıma sahip lamba kişisel bir aksesuar hissi yaratıyor. Lambanın şarjı için, bir USB bağlantı noktası bulunuyor.

indir (3)

 

 

 

Yorumlar

Yorum Mesajınız