Dünyanın dört bir yanından başvuru alan IEEE GLOBAL’in verdiği faaliyetlerin kalitesini arttırmaya ve öğrencileri bu konuda teşvik etmeyi amaçlayan “The Darrel Chong Student Activity Award” yarışmasında YTU IEEE Kulübü RLC GÜNLERİ etkinliği ile bu sene Bronz Award elde ederek globalde en kaliteli etkinlikler arasına girmiştir. YTU IEEE Öğrenci Kulübü olarak ” Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile çıktıktıkları bu yolda bu sene dünya çapında kazandığı ödüllerle adından söz ettiren kulübün düzenlediği;”Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği ” olan 11.RLC GÜNLERİ, bu sene 24-25-26 Şubat 2015 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.

fft261_mf7271060

 

 

 

LightWorld olarak bizimde sponsoru olduğumuz RLC GÜNLERİ, Elektrik,elektronik,enerji,aydınlatma, otomasyon,otomotiv vb. alanlarda sektörün devleri ile gerçekleşecek olup üniversite-sanayi iş birliğine olanak sağlayan,öğrencilerin aklındaki tüm soruları cevaplayacak,3 gün boyunca 3 farklı tema (Enerji-Aydınlatma-Otomasyon) ile devam edecek. 10 senelik tecrübe ile bu yıl 11.si düzenlenecek olan bir kariyer etkinliğidir.

p19dms3591opo1garso117oltg3

MERCEDES-BENZ,EAE,SCHNEIDER-ELECTRIC,ABB,VİKO,ANEL GRUP,B/S/H,SIEMENS,VESTEL,PHOENIX CONTACT,,SÖNMEZ TRAFO,SCHREDER,OBO-BETTERMANN,PELSAN,2M KABLO gibi firmaların ,bunların yanısıra ATMK,ENOSAD,ETMD gibi derneklerin birbirinden özel oturumlarda ,panellerde ve IK Forumunda öğrencilerin sorularını cevaplayacağı,sektördeki güncel konuları anlatacağı,firma stant alanları ile öğrencilerin birebir şirketlerle görüşme imkanı bulacağı ve bunların yanı sıra teknik eğitimler ve workshoplarla öğrencilere teknik anlamda da yardımcı olabilecekleri,iş ve staj imkanları ile zengin içerikli ve ücretsiz bir etkinlik olacaktır. Oturumlar ve eğitimler sonucunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Sadece Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeki öğrencilere değil,şehir içi ve şehir dışından gelecek misafirlerimiz de ekinlikten faydalanacak.Şehir dışından gelmek isteyen ancak gelemeyen arkadaşlarımız ve 11.RLC GÜNLERİ’nin adının daha da çok duyulmas,bu ödüllü etkinlikten herkesin maksimum seviyede faydalanabilmesi için 3 gün boyunca internet üzerinden canlı yayını da olacaktır.

Bu yıl 24-25-26 Şubat’ta 11.RLC GÜNLERİ’nde sizleri de aramızda görmek istiyoruz,sizleri de etkinliğie davet ediyor ve bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Mesajınız