iluv firması akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen yeni ürünü Rainbow7 çok renkli lambasını tanıttı.

Daha parlak ve verimli aydınlatma
Bluetooth ile kontrol edilen akıllı LED lamba ile %80 e varan enerji tasarrufu, 20.000 saat çalışma ömrü ile geleneksel lambaların önüne geçiyor.iluv-1

Akıllı telefon uygulaması ile kolay kullanım
Ücretsiz, kullanıcı dostu Rainbow7 uygulaması ile ışıkları tam olarak kontrol altına alabilirsiniz. Temiz, sezgisel arayüzü ile Rainbow7  özellikli akıllı telefon uygulaması evinizdeki aydınlatmayı kolayca ayarlamanıza yardımcı olur ve özelleştirmenizi sağlar.

Işık  parmaklarınızın ucunda
Rainbow7 ile aydınlatmanızın açma, kapatma ve DIM işlemlerini telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca yapabilirsiniz. Bütün bunlar için yerinizden kalkmak zorunda değilsiniz.iluv-2

Her durum için başka bir renk
Her bir durum için milyonlarca renkten birini seçebilirsiniz. Okuma için net beyaz renk, dinlenmek için sıcak beyaz renk, yada romantik bir akşam için DIM edilmiş ışıklar.

Sessiz bir gece için DIM edilmiş ışıklar
Aydınlatma seviyesinin kontrolünün keyfini çıkarın. Eğer uykuya geçmeye hazırlanıyorsanız, Rainbow7 DIM kontrol ile ışıkları sıcak beyaz yapın ve azaltın.

Bütün ışıkları bir noktadan kontrol etmek
Bir defada birden fazla Rainbow7 lambayı kontrol edebilirsiniz. Gruplama yaparak her grupta 6 lamba ve 10 grup oluşturulabilir, toplam 60 lambanın kontrolu aynı anda yapılabilir.

Zamanlamayı kendiniz oluşturun
Akıllı Rainbow7 uygulaması ile bireysel veya gruplanmış Rainbow7 lambaların zamana bağlı programlanmasına izin verir. Eve geldiğinizde otomatik olarak açma kapatma veya yatmadan önce kapatmak için planlayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Mesajınız