preview_1615-2_19464_sc_v2compreview_1615-2_19458_sc_v2com

Aydınlatma dünyası için önemli olan, bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirerek LAMP 2015 ‘ Lighting Architecture Movement Project’ Kasım aynda Kanada’da  Vancouer şehrinde gerçekleşecek. Eğer sizde ‘parlak’ bir fikriniz, tasarımınız  olduğunu düşünüyorsanız www.welovelamp.ca adresinden katılım sağlayabilirsiniz; son katılım tarihi 27 Temmuz.

Yarışmaya katılan tüm projeler pazarın en önde gelen endüstri liderleri tarafından görülecek. Katılımcılar ayrıca; yerel topluluklarla dinamik tasarımı iletişime geçiren ve gün geçtikçe büyüyen bir serginin parçası olarak yeteneklerini gösterebilme şansı da bulacak.

Belirlenen bu yılki tema ‘Kristalleşme’; katılımcılar ise 3 kategoride; öğrenciler , yeni tasarımcılar ve de deneyimli olarak ayrılıyor.  Değerlendirmede önemli olan kriterler ise; estetik, pazarlanabilirlik, yenilik ve bu yılın temasına eşsiz bir yorum getirebilme olacak.

Bu yılın panel katılımcıları ise: Nancy Bendtsen (Inform Interiors), Omer Arbel (Bocci Design), John Patkau (Patkau Architects), Tom Dixon, Michael Anastassiades, Falken Reynolds, ve ANDLIGHT ekibi: Lukas Peet, Caine Heintzman, Matt Davis.

standard_new_lamp_FINAL

Yorumlar

Yorum Mesajınız