LEDVANCE OSRAM_ARMATURLERİBölgenin en büyük uluslararası aydınlatma ve elektrik malzemeleri fuarı olan “İstanbulLight” 21-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. Dünyanın önde gelen firmalarının boy göstereceği ve 9 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen fuara; aydınlatma devi LEDVANCE yenilikçi ürünleriyle katılıyor.

LED lamba ve LED armatür alanlarında son tüketiciye ve profesyonellere uygun geniş ürün seçeneği sunan LEDVANCE, bu yıl 21-24 Eylül tarihlerinde düzenlenecek İstanbulLight Fuarı’na ilk kez katılıyor. 9. salonda sektör profesyonelleriyle buluşacak olan LEDVANCE, fuarda; tüm dünyada evlerde, endüstriyel alanda geniş bir kullanım alanına sahip ‘LED armatürlerini’, OSRAM markalı ‘retrofit lambalarını’, ‘LED filaman lambalarını’ ve ‘LED floresanlarını’ sergileyecek. Aydınlatmada trendleri belirleyen ürünleriyle öne çıkan LEDVANCE’in akıllı evler, endüstriyel alanlar, ofisler, perakende noktaları gibi kullanım alanı çok geniş armatür aileleri teknolojik tasarımları ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle fuarda dikkat çekecek.

LEDVANCE, fuarda OSRAM markalı geleneksel aydınlatmaya alternatif olan ‘retrofit    lambaları’ da görücüye çıkaracak. Cam muhafazalı, enerji tasarrufu sağlayan ampullerden oluşan retrofit lambalar, tasarımlarıyla geçmişe atıfta da bulunuyorlar.  LEDVANCE’in özel koleksiyonu ‘Edition 1906’ filaman lambaları ve askılı armatürleriyle floresanları da fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

LEDVANCE Hakkında:

Yaklaşık 9.000 çalışanıyla ve 120’den fazla ülkede faaliyet gösteren LEDVANCE profesyonel kullanıcılar ve perakende müşteriler için dünyanın önde gelen genel aydınlatma sağlayıcılarından biridir. Alman OSRAM’ın; geleneksel aydınlatma işinden çıkmasıyla LED lambaları, standartlaştırılmış LED armatürleri, akıllı ev ve yapı çözümleri LEDVANCE markasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 2017 yılından beri, LEDVANCE stratejik yatırımcı IDG Capital’in liderliğinde ve önde gelen Çinli aydınlatma şirketi MLS ve finansal yatırımcı Yiwu’nun liderliğinde bir konsorsiyuma aittir. 2016 yılında LEDVANCE yaklaşık 1,9 milyar Euro ciroya ulaşmıştır. Şirket ABD ve Kanada pazarında OSRAM ve SYLVANIA markalarını kullanmaya devam etmektedir.

IDG Capital hakkında:

1993 yılında kurulan IDG Capital, Çin pazarına giren ve sadece Çinli şirketlere odaklanan ilk yabancı girişim sermayesi şirketlerinden biridir. IDG Capital’in portföyünde 500’den fazla şirket bulunmaktadır. IDG Capital şu anda toplam 10 milyar ABD doları tutarında varlıkları yönetiyor.

MLS hakkında:

MLS, Çin Guangdong’da bulunan yüksek teknoloji aydınlatma şirketlerinden biridir. Şirket, 2015’ten bu yana Shenzhen borsasında işlem görmektedir. Aylık 70 milyar adede ulaşan LED üretim kapasitesiyle dünya çapında ilk 10 şirket arasında yer almaktadır. MLS, LED endüstrisini geliştirmeye kendisini adayarak; çevre dostu enerji tasarrufuna sahip aydınlatma ürünleri üretmektedir. 2017 yılında LEDVANCE’i bünyelerine katmışlardır.

 

 

Yorumlar

Yorum Mesajınız