Türkiye’nin elektronik yan sanayi alanındaki en önemli etkinliği olan Uluslararası Electronist Fuarı 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de sektör ilgilileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Gelişen ve yenilenen teknoloji ile birlikte elektronik cihazlar günlük hayatımızın oldukça önemli bir kısmında yer edindi.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanılması kaçınılmaz olan her türlü elektronik cihazda bulunan tüm parçalar ve yan sanayi ürünleri 5. Uluslararası Electronist Fuarında yer alacak.

Türkiye’nin bulunduğu bölgede sektörünün tek fuarı olan Uluslararası Electronist Fuarının yapısında 2016 yılında yapılan yeni düzenlemeler ile fuarda elektronik cihazların üretiminde kullanılan tüm parçaları üreten, tasarlayan, distribütörü olan firmaları tüm hedef kitleleri ile buluşturmak başlıca hedefler arasında yer almaktadır.

Yapılan yeni düzenlemeler ile ‘’bölgenin tek sektörel etkinliği’’ olma özelliğine sahip olan Electronist Fuarı komşu ülkelerden gelen alım heyetleri ve ziyaretçilerin de ilgisini çeken bir sektörel fuar konumunda.

Türkiye’deki Tüketici ve Ev Elektroniği, Bilgisayar ve Bilişim Yan Sanayi ve Bileşenleri, Mobil Elektronik, Medikal Elektronik Yan Sanayi ve Askeri Elektronik gibi birbirinden önemli birçok elektronik yan sanayi sektörünü bir araya getirecek olan 5. Uluslararası Electronist Fuarı, yeni yüzü ve yeni içeriğiyle 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde en değerli ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Marmara Fuarcılık Hakkında

1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, Türkiye’de “Uluslararası İhtisas Fuarları” düzenlemektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından onaylanmış olan Yurt İçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibidir.
Marmara Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurt içinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemekte, bu amaçla çalışmalarını tüm dünyayı kapsayacak şekilde yapmaktadır. Bu çalışmalar esnasında, sektörlerin gelişmesi, uluslararası iletişimin artması ve iş birliklerinin gelişmesi amacıyla bilgi birikimini sektör ile paylaşmaktadır.
Tüm bu çalışmaların yanı sıra, Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.

İletişim: Aysu Ceren Özaydın
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu
Marmara Tanıtım Fuarcılık
0212 503 32 32 / pr@marmarafuar.com.tr

Yorumlar

Yorum Mesajınız