20 yılı aşkın süredir sektörde olan ELBİ Elektrik, 18’inci ELCOM Uluslararası Elektrik, Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı’ndaydı. ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü  Erkan Güney  fuarda ELBİ’nin Ukrayna pazarını önemsediğini ve bu pazarda büyümesini sürdüreceği mesajını verdi.

22-25 Nisan 2014 tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrinde gerçekleşen  18’inci ELCOM Uluslararası Elektrik, Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı’na katılan ELBİ Elektrik her yıl olduğu gibi fuarın en ilgi çeken standları arasında yer aldı.

ELBİ’nin prestijli fuarlarda yer almasının büyüme stratejisinde uluslararası pazarların büyük bir yerinin olması açısından da önemli olduğunu söyleyen ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney, “Şirketimizin ABB bünyesine dahil olması farklı pazarlara açılarak büyüme ivmemizi daha da arttırmamıza destek oldu” dedi.

Güney, “Geçtiğimiz yıl Ukrayna Ticaret Odası’ndan “Yılın İthalatçısı” ödülünü almanın gurunu yaşadık. Bu ödül 2010 yılında açtığımız Ukrayna ofisimizin ne kadar doğru bir yatırım olduğunu ve işimizi doğru yaptığımızın bir göstergesi oldu” dedi.  Güney, “Buradaki ofisimiz bölgelerin ihtiyaçlarını daha yakından analiz etmemizi ve böylece pazardaki gücümüzü arttırmamızı sağlıyor” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Mesajınız