Elektrotec 2016 15 ve 18 eylül Hindistan'ın en büyük elektrik ve endüstriyel elektronik sektörü ticaret olaylardan biridir.
 gösteri yüksek genel ziyaretçi rakamları kaydeder ve katılımcılar arasında ilgili iş bilgilerinin düzgün alışverişini kolaylaştırır.

olay Profil
Elektrotec 2016 Hindistan'ın en büyük elektrik ve endüstriyel elektronik sektörü ticaret olaylardan biridir. gösteri yüksek genel ziyaretçi rakamları kaydeder ve katılımcılar arasında ilgili iş bilgilerinin düzgün alışverişini kolaylaştırır. hem yurtiçi hem de uluslararası piyasalardan trendleri ve gelişmeleri Hakim bu dört günlük fuar sırasında ayrıntılı olarak irdeleniyor ve ziyaretçiler burada da karlı kaynak stratejilerinin farkında yapılır.
Katılımcılar burada da mevcut olanlar arasında da devlet organları bir etkinlikte yeni müşteriler büyük havuz ve üst düzey temsilcileri ile temasa vardır alabilirsiniz. Güvenilir endüstriyel otomasyon sistemleri, jeneratörler, enerji nakil hattı direği, enerji metre, elektrikli ev aletleri ve çeşitli diğer ilgili ürünlerin geniş bir koleksiyon etkinlikte yer alan şirketler tarafından sergilendi. Elektrikli araçlar, piller ve diğer bu tür yenilenebilir enerji ekipmanları yanı sıra burada sunulmuştur.
Fuar hakkında
Elektrotec sektör profesyonelleri arasında bilgi paylaşımı sağlıklı bir platform oluşturur ve her ikisi de Elektrik ve Elektronik sektöründeki en son teknolojik yenilikçi becerileri kazandırmak. endüstri liderleri bilgilerini paylaşmak konferans ve seminerler, fırsatları, talep ve Hint ve Küresel sektörler hakkında geleceği vurgulamak olacaktır. Elektrotec Alıcılar ve Satıcılar, Üreticiler ve Tüketiciler, Tedarikçiler ve Associates arasında doğrudan pazarlama fırsatları sunmaktadır.
Elektrotec EIEWA (Elektrik Tesisat Mühendisleri Refah Derneği), MAIT (Bilgi Teknolojileri Üreticileri Derneği), CEAMA (Tüketici Elektroniği ve Aletleri Üreticileri Derneği), Orta ve Eyalet Hükümetleri tarafından desteklenen ITPO (Hindistan Ticareti Geliştirme Örgütü) & tarafından onaylanmıştır. Geniş küresel katılımı ile, yeni ürünler piyasaya sorular davet ve dünya genelinde potansiyel oluşturmasına yol açıyor ideal bir platformdur.
olay Özeti
Elektrotec 2016 gösterinin baş özellikleri şunlardır:
potansiyel müşterileri ile • Etkileşimli iletişim olanakları
• Topikal ürün tanıtımları
• Geniş malzeme tedariği ve iş geliştirme fırsatları
• Yenilenebilir enerji ürünleri de olay sırasında görücüye
• Aynı zamanda Yeşil Enerji olayla düzenledi.
Neden Elektrotec 2016 @ Sergi
Electrotec 2016 fuarında, katılımcı aşağıdaki sayıları faydalanmak için stand:
• Kapsam nitelikli potansiyel alıcılar büyük bir şarta karşılamak için
• Şans bu sektörde uzman profesyonelleri ve iş liderleri ile etkileşim

Yorumlar

Yorum Mesajınız