citizen-led

LightWorld TV olarak “Kaliteli LED Nedir?” adlı programımızın ilkini Citizen’in Türkiye Distribütörlüğünü yapan Empa Elektronik ile gerçekleştirdik.

Gelişen LED teknolojisinin, ulusal pazardaki sürecini değerlendiren Empa Genel Müdürü Dursun Gedikoğlu, LED teknolojisinin nasıl rekabetçi bir ortam yarattığını anlattı. Tasarımcılara, özgün bir çalışma alanı yaratmasıyla, üreticilerin de farklı ürün geliştirmeye yöneldiklerini sözlerine ekleyen Gedikoğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajda kaliteli ve verimli bir LED armatürün nasıl olması gerektiğini konuştuk.

Özellikle Çin pazarından gelen ürünlerin kalitesizliğinden bahseden Gedikoğlu; verimli ve güvenilir bir LED’in hangi özelliklere sahip olması gerektiğini belirtirken,  özellikle doğru armatürlerin kullanılması gerekliliğinin altını çizdi.

Birçok farklı markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan Empa, Citizen markasına  ait chip onboard teknolojisin detaylarını aktardı. Citizen’in geliştirdiği COB LED ürünü ile pazara yeni bir ivme ve ürün kazandırdıklarını belirten Gedikoğlu, soğutucuya doğrudan monte edilebilen COB LED teknolojisi ile dizgi makinesi yatırımlarından nasıl tasarruf sağlanabileceğini LightWorld TV kameralarına anlattı.

Yorumlar

Yorum Mesajınız