Fuar Adı  : LEDTEC Asia

Fuar Tarihi : 21.05.2015 24.05.2015

Fuar Yeri : Bangko Thailand

Fuarda Sergilenecekler : Modern Lamba Tasarım Yarışması 2015 bu LED teknolojileri konut ve ticari aydınlatma amaçlı çok çağdaş ve çekici armatürlerin ve aydınlatma tasarımı sistemlerinde kullanılabilir göstermek için tutuluyor.Bu yarışmanın amacı desteklemek ve öğrenci yaratıcılığı ve bilgi geliştirmektir.

ED Expo Tayland 2015 IMPACT Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Bangkok, Tayland de 21-24 Mayıs 2015 yapılacak. ikonik gösteri, IMPACT Fuar Yönetimi Co, Ltd ve MEX Sergiler Pvt birlikte Tayland Elektrik Üretim Kurumu (EGAT) tarafından barındırılan. Ltd, sergi alanı 15.000 metrekare üzerinde 350’den fazla katılımcı bir araya olacaktır.

ASEAN bölgesi ve LED pazarlara açılan bir kapı, Tayland öne ürünleri, teknolojileri ve çözümleri iyi getiren, dört gün boyunca LED aydınlatma ürünleri ve teknoloji ASEAN en büyük uluslararası fuarı şahit olacaksınız. Tayland 2015 yılında tam yürürlüğe girdiği gelen ASEAN Ekonomik Topluluğu (AEC), sadece güçlü 600 milyon nüfusu getiremez 2015 yılında yürürlüğe girecektir ASEAN Ekonomik Topluluğu (AEC) bir yararlanıcı olması da kesindir Tek bir pazara değil, aynı zamanda uluslararası yatırımcıların daha bölgedeki işlerini genişletmek için büyük bir fırsat sunuyoruz.

Endüstri profesyonelleri için LED aydınlatma teknolojisine ücretsiz seminer ve Modern Lamba Tasarım Yarışması – ticaret fuarı yanı sıra, olay da Tayland LED Zirvesi şahit olacak. LED Expo Tayland 2015 LED hammadde ve bileşenleri ekipmanları ve görüntüler üretim kadar ekranda sayısız ürünler sergileyecek. LED dekoratif aydınlatma fuarında tanıtılıyor yeni bir sergi kategorisidir.

Yorumlar

Yorum Mesajınız