Fuar Adı : CETACETECH

Fuar Yeri  : Bombay Fuar Merkezi

Fuar Tarihi : 30 .10.2015

Ülke : Mumbai, İndia

ULUSLARARASI AYDINLATMA ZİRVESİ HAKKINDA

Uluslararası Aydınlatma Zirvesi ışık bilimi ve uygulamaları, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri hakkında bilinçlendirme önemi üzerinde birincil odak belirledi. Başlangıçta 2010 yılında Uluslararası Aydınlatma Forumu denilen olay, son beş yılda çarçabuk büyüdü. platform enerji tasarruflu, yenilikçi ve yaratıcı aydınlatma çözümleri tanıtmak için tek amacı birlikte üreticileri, mimarlar, aydınlatma tasarımcıları, danışmanlar, mühendisler, otelcilik endüstrisi profesyonelleri, hükümet yetkilileri, uluslararası kuruluşlar ve daha getirmek için zirve hizmet vermektedir.

Bu yıl, Uluslararası Aydınlatma Zirvesi (ILS), halen bilindiği gibi, Işık Uluslararası Yılı ve Işık Temelli olarak 2015 ilan etti Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Derneği (IALD) ve UNESCO ile birlikte ET ACETECH tarafından organize edilecek Teknolojileri. Danışma Kurulu, Mumbai Nisan ayında yapılacak, sürdürülebilir ve enerji verimli teknolojileri aydınlatma tasarımı, son trendler ve ilerleme yenilik içerecek ILS 2015 zirvesinin ana odak alanları zirve gündemine tema açıklayacağım aydınlatma.

30 Ekim 2015 tarihinde Mumbai yapılacaktır ET ACETECH ILS 2015 Zirvesi, 29-30-31October gelen ACETECH Mumbai sergisiyle eşzamanlı çalışacak – 1 Kasım, 2015 aynı zamanda özel bir aydınlatma salonu olacak aydınlatma markaları için münhasıran Mumbai sergisi.

Endüstri Desteği: büyük sanayi kuruluşları tarafından desteklenen, ILS beşincisi ACETECH fuarında özel aydınlatma salonunda, ulusal ve uluslararası markaların 55 + ek olarak, 600 + kayıtlı delege, 44+ ünlü konuşmacılar övünen.

Yıllar geçtikçe, zirve Hint aydınlatma sektörünün çeşitli yönlerine odaklanmıştır ve yetkin aydınlatma danışmanları bir dizi podyuma onların bilgelik paylaştılar. Charles G., Taş II Fisher Marantz olarak ün gelenleri; Martin Klassen, Işık Görüntüler Uluslararası; Kathy Abernathy, Abernathy Aydınlatma Tasarımı; Chip İsrail, Işık Tasarımcısı İttifak; Andre Tammes, Aydınlatma Tasarımı Ortaklık; Mark Sutton, Vane Sutton Vane Associates; Roger Van der Heide, Philips Aydınlatma; Babu Shankar, FIALD; Satish Rana Işık Vizyon Hindistan; Ekta Sanghvi Aydınlatma Kavramları; Ar. Ratan Batliboi, Ratan J. Batliboi Danışmanları; Ar. Nilabh Nagar, Hafeez Yüklenici Mimarlar; Nitin Saolapurkar, Başkan, IIID; Kiran Ganti, GA Tasarım Danışmanları LLP ve daha birçok onların varlığı ile olay illumed var.

Uluslararası Aydınlatma Zirvesi 2015 birlikte üreticileri, mimarlar, aydınlatma tasarımcıları, danışmanlar, mühendisler, otelcilik endüstrisi profesyonelleri, hükümet yetkilileri ve uluslararası entitieswith enerji tasarruflu, yenilikçi ve yaratıcı aydınlatma çözümleri tanıtmak için amaç getirmek için bir platform olarak hizmet verecek.

 

Yorumlar

Yorum Mesajınız