“Tarihi 6. yüzyıla dayanan, kıtaların incisi Poyrazköy, bolca balık, huzur ve tarihi dokusunun büyüsüyle karşılar bizi. Bacasız sanayi olarak adlandırılan, balıkçılığın Karadeniz’e açılan kapısında, Poyrazköy Limanı için bölgenin ruhuna uygun aydınlatma tasarımı gerçekleştirildi.”

Niki Elektronik, büyük ve küçük balıkçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve yeterlilikte olan Poyrazköy Limanı için Poyrazköy Su Ürünleri Kooperatifi ile yaptıkları koordineli çalışma çerçevesinde; liman balıkçılarını, günümüz aydınlatma teknolojisi Led armatürleri ile tanıştırdı. Limanda, sodyum buharlı armatürün renk sıcaklığında, “görüş kalitesi ve görsel zenginliği” en üst seviyeye çıkartılırken aynı zamanda enerji ve bakım maliyetlerinde maksimum tasarrufu sağlandı.

Bu sayede; 250 watt sodyum buharlı lambalara karşılık 75 watt Niki Led armatürler kullanılarak %70 enerji tasarrufunun yanı sıra, 60 CRI değeri ile görüş kalitesi ve mesafesi arttırıldı ve IP 67 sınıfı sızdırmazlık kalitesi ile nem, tuzlu su gibi tüm olumsuz hava şartlarına karşı maksimum koruma sağlandı.

Ve artık Poyrazköy Limanı balıkçıları için yapabilecek bir tek şey kaldı;

Rastgele…

Yorumlar

Yorum Mesajınız