phot_320

Osram Oled’in Başkanı, organik çözüm talebinin otomotiv sektöründe fiyatları düşüreceğini ve ürün yeniliğini arttıracağını söyledi.

Ligh+ Building 2014’de konuşan Dr. Ulrich Eisele, sektörel veri girişinin Oled çözümlerinin (ürünlerinin), sıradan aydınlatma uygulamaları reklamları ile kritik üretim miktarını hızlandıracağını belirtti. Eisele, “Hiç bir sektör otomotiv sektöründen daha yüksek standartlara sahip değil.” dedi. “Otomobil üreticileri, pazarda OLED çözümleri ile birinci olmak istiyorlar ve sektörün hacmi, fiyatları aşağıya çekecek ve ayrıca ürünlerin yenilenmesini sağlayacak.” açıklamasını yapan Eisele, OLED ürünlerini, 2012 yılı fuarının üretici firmasının ürünleri ile ekranda karşılaştırdığı bir sunum yaptı. Sunumunda, “2012 yılındaki At Light + Building’de 10.000 saatlik ömrü olan ve watt başına 40 lumen enerji veren Oled panellerini üretiyorduk. Light + Building 2014’e geldiğimizde ise 15.000 saatlik ömrü olan ve watt başına 65 lumen taşıyabilen etkili panellerimizi üretebilir durumdayız. Şu anki teknolojimiz ile 600 lux’luk ihtiyacı karşılayabiliyoruz.” dedi.

*Osram OLED otomotiv uygulama modulü Light + Building 2014

Haberin orjinali; http://www.lighting.co.uk/news/latest-news/automotive-will-drive-organic-led-development-says-osram-head/8660976.article?blocktitle=Latest-News&contentID=2650

Yorumlar

Yorum Mesajınız