Philips, televizyonlara özel fark yaratan bir uygulama geliştirdi. Televizyonun arkasında yeralan LED aydınlatmalar, ekran içindeki görüntü ile renk değiştiriyor. Daha yoğun bir izleme deneyimi sunan Ambilight aynı zamanda ekranın olduğundan daha geniş algılanmasını sağlıyor.

2014 ürün yelpazesinde yeni Ambilight özelliklerini sunan TP Vision bu kampanya için “Işık Dalgaları” konseptini oluşturdu. “Işık Dalgaları” (Light Waves), nefes kesici sörf sahnelerini bugüne kadar hiç görülmemiş ışık efektleri ile bir araya getiren harika bir aksiyon sporları filmi. Çalışma, Ambilight TV ışıklandırma teknolojisinin avantajlarını gözler önüne seriyor.

“Işık Dalgaları” filminde başrolü, dünyanın önde gelen profesyonel sörfçülerinden Chippa Wilson ve Damien Hobgood paylaşıyor. Filmde, ikilinin daha önce hiç görmediğiniz bir biçimde renkli ışık ile alevler içinde ve dalgaların üzerinde süzüldüğü, Dubai ve Maldivler’de çekilmiş heyecan verici sahneler yer alıyor. “Işık Dalgaları” da tıpkı Ambilight gibi güçlü ve de duygusal bir deneyim sunuyor.

İzlemek için linki tıklayınız

Film, Türkiye’de Philips TV’nin Vimeo, Facebook ve Twitter sayfalarından izlenebilecek.

Aydınlatma efektlerine sahip olağanüstü sörf sahnelerini çekmek için profesyonel sörfçüler; çok renkli LED ışıklar ile donatılmış sörf tahtaları ve yelekleri kullandı. Film, 4K Ultra HD teknolojisi ile son derece dayanıklı kamera ekipmanları kullanılarak çekildi.

TP Vision Pazarlama Başkanı Marc Hamsen, yeni kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Işık Dalgaları”, Ambilight’ın gücünü yansıtan görülmeye değer bir film. Muhteşem sahnelere ışık efektleri eklemenin nasıl alışılmışın çok ötesinde bir renk şölenine dönüştürdüğünü gözler önüne seriyor. “Işık Dalgaları” Ambilight Televizyonlarımızın tüketicilere sunduğu şeyi tam olarak anlatmayı ve hissettirmeyi başarıyor.”

Philips’in Ambilight özellikli uygulaması ile ilgili geliştirdiği reklam filmini ise videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Mesajınız