tunç-göz-vestelLED aydınlatma pazarının lider firmalarından Vestel, Türk mühendislerce tasarlanan ve üretilen yerli LED aydınlatma teknolojisiyle otellerin elektrik tüketimini azaltan en verimli çözümleri sunuyor

Vestel LED Aydınlatma, Türkiye’nin LED dönüşümü çerçevesinde enerji tasarrufu sağlayan iç ve dış mekan ürünleriyle otellerin tüm aydınlatma ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Otellerde elektrik kullanımında yapılacak tasarrufun, toplam enerji tüketimini azaltmada büyük önem taşıdığına dikkat çeken Vestel LED Aydınlatma Satış Pazarlama Müdürü Tunç Göz şöyle devam etti:“Vestel LED Aydınlatma ürünleri, konvansiyonel muadilleri ile aynı ışık seviyesi ve renge sahiptir.  İster lamba ister armatür olsun iyi bir aydınlatma ürünü, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ve yapılan ilk yatırımı en fazla 3 yılda geri döndürecek nitelikte olmalıdır. Biz Vestel LED Aydınlatma olarak müşterilerimize bu kriterlerde ürünler sunuyoruz. Özellikle uzun çalışma saatleri olan işletmelerde yatırımların geri dönüşü bir seneden az sürüyor. Sektör lideri olarak, aydınlatmada LED dönüşümünü hızlandırmak için üzerimize düşeni yapıyoruz.”

Enerji Bakanlığı’nın da desteğiyle tüm Türkiye’de LED’e dönüşüm konusunda bir bilinçlenme oluşmaya başladığını vurgulayan Göz şöyle konuştu:“LED aydınlatma pazarının lideri olarak bir misyonumuz, LED’in yararlarını ve sağladığı avantajları anlatmak ve toplumu bilinçlendirmek. Özellikle otel, havalimanı, hastane gibi 24 saat hizmet veren tesislerin yöneticileri aylık giderlerini düşürmek amacıyla aydınlatma kaynaklı elektrik tüketimlerini düşürmeye yönelik çalışmalar yapmak istiyor. Vestel olarak müşterilerimizi proje aşamasında tasarruf analizlerimizle dönüşüm hakkında bilgilendiriyor, ürün seçimi ve montajı sırasında da destek veriyoruz.”

led4Vestellenen oteller tasarrufları kadar ödüyor

Pazar lideri olarak LED aydınlatma dönüşümüne teşvik edici “Tasarrufun Kadar Öde” adını verdiği bir ödeme sistemi de geliştiren Vestel, dönüşüm yapmak isteyen tesislere hiçbir yatırım yapmadan ücretsiz olarak Vestel LED Aydınlatma ürünlerini kullanma fırsatı sağlıyor. Tesis sahipleri Vestel’e ödemelerini aylık aydınlatma kaynaklı enerji tasarrufu kadar yapıyor.

Vestel LED Aydınlatma tasarım ekibi tarafından tasarlanan ve Vestel City’de üretilen iç mekan ürünleri arasında downlight, panel, spot grubu bulunurken; dış mekan ürün gamında da yol ve bahçe aydınlatmaları yer alıyor. Vestel’in A Design Awards yarışmasında “Aydınlatma Ürünleri ve Projeleri Tasarımı” kategorisinde iki ödül alan tamamen yerli üretim yeni park ve bahçe aydınlatma armatürleri de Eylül ayında satışa sunuluyor.

Yorumlar

Yorum Mesajınız