Wone Lighting 25 Haziran 2014 tarihinde Gaziantep’te gerçekleşen Led Teknolojileri İle Doğru Enerji Verimliliği Semineri’nde katılımcılara tecrübesini aktardı. Gaziantep Divan Otel’de gerçekleştirilen seminere, Gaziantep EMO ve üyeleri, meslektaşları, Türkiye Elektrik ve Elektronik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı, Elektronikçiler Odası Başkanı ve Gaziantep’in önde gelen sanayi kuruluşları katılım gösterdi. Led Teknolojileri İle Doğru Enerji Verimliliği Semineri renkli görüntülere sahne oldu.

Gaziantep Emo Şube Başkanı İslim Arıkan açılış konuşmasında enerji tasarrufu konusunda önemli noktalara değindi. Arıkan, Seminer açılış konuşmasını  “Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu konusunda; bilgilendirme, uygulama, farkındalık oluşturmayı görev edinmiş EMO, Üyelerimizi ve sektörü yeni teknolojilerle ve güncel konularla buluşturmaya devam ediyor. Bugünde; güncel konu olan, Aydınlatma ve LED Teknolojileri konusunda, siz değerli katılımcılar ile bir arada bulunuyoruz “ sözleri ile sonlandırdı.

Açılış konuşmasının ardından Wone Lighting Kalite Güvence Müdürü Turgut Ünal sözü alarak Enerji kavramı ve Enerji Verimliliği ve Yönetmelikleri ile sektör deneyimi ile birleştirerek katılımcılar ile paylaştı.

WONE Lighting Genel Müdürü Elektrik Mühendisi Sn. Kaan DİLBER tarafından LED Teknolojileri ve Uygulamaları konusunda akıllarda tek bir soru işareti bırakmadan tüm ayrıntıları görsel efektler ile birleştirerek hedef kitlesi ile paylaştı.

Gaziantep Emo ve tüm katılımcıların soru cevap şeklindeki katılımı ile son bulan seminer ile Wone Lighting sektöre büyük katkı sağlamış oldu.

Yorumlar

Yorum Mesajınız