Aydınlatma sektörünün genç ve dinamik ismi Wone Lighting farklı çözüm olanakları ile kamuoyunun dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yakın zamanlarda gerçekleştirilen Azerbaycan Bakü Havalimanı çalışmasının verimli meyvelerini alan ve AR-GE çalışmalarına bu yönde hız veren Wone ekibi, Türkiye’nin tarih kokan şehri Nevşehir’deki Devlet Hastanesi’ni 9 Ekim’de gerçekleştirdikleri kısa bir keşif gününün ardından farklı bir hastane aydınlatması uyguladı.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nden gelen istek üzerine binanın dış cephesinin aydınlatılması sıva wallwasher ile gerçekleştirildi. 150 Adet wallwasherlar, birer inciyi aydınlatan düzende amber ve soğuk beyaz olmak üzere yerleştirildi.

Binanın çatı aydınlatmalarında ise 220 Voltuk 3 çipli şerit LED’ler kullanıldı. Gece aydınlatmasında farklı bir görünüme kavuşan Nevşehir Devlet Hastanesi WONE Projektör ailesinin asi ürünü REBEL ile aydınlatıldı.

100W 8.800Lm Işık Akısı ile Wone Ar-Ge ekibinin gurur duyduğu ürünü Rebel, Nevşehir Devlet Hastanesi’nde dış cephe aydınlatmasını tamamlayan kilit elemanlardan biri oldu.

Yorumlar

Yorum Mesajınız